Ściana jak malowana


Każdy z nas pragnie mieć piękne wnętrze z estetycznym kolorem na ścianach, które będzie cieszyć oko. Wszak nikt nie wyobraża sobie mieszkać w jasnoróżowym pokoju lub mieć czarne, przygnębiające ściany. Wiele z nas zdecydowało się zmienić swój interior w trakcie zamknięcia w domach – niektórzy z nas robili to na własną rękę, z różnymi efektami.
Malowanie Poznań jest tym, czego mieszkańcy stolicy Wielkopolski szukają. Sprawdzeni fachowcy, którzy pomalują ściany bez zacieków czy nieestetycznych plam, uwzględniając estetyczne życzenia klienta, doradzając jednocześnie w wyborze koloru lub odcienia.
Nieważne czy wasze ściany potrzebują tylko odświeżenia czy może dziecko chlapnęło zupką na nią, Malowanie Poznań zajmie się wszystkim: od sufitów po fasadę budynku, zarówno w bloku, jak i w domku jednorodzinnym. Doświadczeni fachowcy stawiają na jakość, a nie na ilość. Szybkość malowania jednak jest równie istotna, wszak żaden klient nie lubi, gdy ktoś obcy za długo przebywa w jego domostwie, a na podłodze walają się gazety. Zespół trzech malarzy jest w stanie ukończyć malowanie mieszkania w bloku w jeden dzień, natomiast domku jednorodzinnego – w zależności od jego wielkości – w dwa dni. Team malujący sprząta też po sobie, tak aby klient miał jak najmniej pracy sam. Efekty takiej pracy będą więc cieszyć oko na długo i budzić zazdrość sąsiadów. Piękny kolor ścian jest wszak nie mniej ważny od wyboru codziennego ubrania – wszak to w domu spędzamy lwią część naszego dnia, i to miejsce ma przynosić nam radość i uspokojenie, a nie kosztować dodatkowe nerwy. Obecnie najbardziej popularne więc są pastelowe żółcie, odcienie bieli lub błękitów i szarości. Dobrze sprawdza się również kolor zielony, który kojarzy się z naturą i działa na mieszkańców wnętrza uspokajająco. W modzie są też tak zwane „skandynawskie” odcienie, jak na przykład zimny niebieski lub chłodny szary, które idealnie komponują się z białymi lub czarnymi meblami. Beże i żółcie natomiast świetnie sprawdzają się w przestronnym, nowoczesnym domku jednorodzinnym.

Zapraszamy: remperfekt.pl